Szymon Nowak

Jestem pasjonatem uzależnionym od rynków finansowych. Badam długoterminowe trendy, szukam zmian w nastawieniu inwestorów i staram się stawiać odpowiednie pytania zanim inni o tym pomyślą. Tworzę makroekonomiczne scenariusze, które następnie staramy się wykorzystać w handlu.

Nie boję się mówić "nie", chociaż do życia podchodzę na "tak". Wiecznie uśmiechnięty optymista. Jak mawiał Churchill - bycie kimkolwiek innym nie wydaje się do czegokolwiek przydatne.

Po latach poszukiwań wiem dokąd zmierzam. Wyznaczam cele i je realizuje. Nie zawsze pozostają one na pierwszy rzut oka zgodne z obranym kierunkiem, lecz w konsekwencji łączą się w jedną całość.

Ulubiony cytat:

 

You can't connect the dots looking forward; you can only connect them looking backwards. So you have to trust that the dots will somehow connect in your future.

Steve Jobs

Każdego dnia staram się poszerzać swoją wiedzę i zdobywać doświadczenie. Jestem w trakcie egzaminów na doradcę inwestycyjnego oraz rozpoczynam program CFA. Pewnego dnia będę prowadził największy w Polsce hedge fund.

Comments are closed.