Robert Richter

Wiele razy w przeszłości zmieniałem swoje zainteresowania, gdy jednak zacząłem inwestować, a później poznałem analizę makroekonomiczną, odkryłem swoje powołanie. W pracy spędzam 10-12 godzin dziennie, także w weekendy i święta - nie z obowiązku, a dla czystej przyjemności.

Pracoholikiem zostałem z wyboru. Nic nie sprawia mi takiej satysfakcji, jak dobrze przeprowadzone szkolenie czy porządna analiza opatrzona moim nazwiskiem. A fakt, że później się ona sprawdziła jest dodatkową nagrodą.

W wolnych chwilach staram się jak najwięcej czytać - interesuje mnie zarówno "cięższa" tematyka gospodarcza, jak i odprężająca beletrystyka. W przyszłości zamierzam napisać książkę, która stanie się obowiązkową pozycją dla każdego analityka gospodarczego.

Jestem również zapalonym nurkiem, a niedługo także podróżnikiem.

Ulubiony cytat:

Największym niebezpieczeństwem nie jest to, że mierzymy zbyt wysoko i nam się nie udaje, ale to, że mierzymy zbyt nisko i osiągamy cel.

Michelangelo Buonarroti

Spotkałem w życiu wielu ludzi, także takich, którzy próbowali mnie przekonać, że nie jestem w stanie niektórych celów osiągnąć. Nikomu się do tej pory nie udało. Teraz to ja przekonuję ich, jak bardzo się mylili.

Comments are closed.