Współpraca

_MG_1097

Portal Macro-Tube powstał z pasji, którą chcemy się dzielić. Z tego powodu jesteśmy otwarci na współpracę na wielu płaszczyznach.

Jeżeli organizujesz konferencję poświęconą finansom, ekonomii lub też inwestycjom i poszukujesz prelegentów - napisz do nas, prawdopodobnie będziemy w stanie zaproponować ciekawy wykład!

Jesteś członkiem koła naukowego? Chcecie wzbogacić swoją działalność? Napisz do nas, a zorganizujemy wspólnie warsztaty dla Twojego koła i innych studentów.

Prowadzisz wykłady lub zajęcia dla studentów, czy uczniów klas ponadgimnazjalnych? Daj im szansę spotkać się z praktykami rynku. Napisz do nas a pomyślimy nad wspólnym projektem lub gościnnym wykładem.

 

Chcesz zorganizować wspólną konferencję? Interesujesz się rynkami finansowymi i chcesz do nas dołączyć? Masz ciekawą ofertę? Jesteśmy otwarci na współpracę!

Jeżeli jesteś reklamodawcą - Macro-Tube z zasady jest portalem wolnym od reklam. Niemniej jednak jesteśmy otwarci na różne formy współpracy w zakresie reklamy. Zastrzegamy jednak, iż wybieramy oferty tylko najlepsze pod względem treści oraz przynoszące największą korzyść dla naszych użytkowników.

Interesujesz się inwestycjami opartymi o szerszą analizę makroekonomiczną? Danymi makroekonomicznymi? Tworzeniem portfeli inwestycyjnych? Analizą statystyczną? Rynki finansowe to Twoja pasja? Nie wahaj się do nas napisać - być może wspólnie stworzymy historię.

 

Masz jakikolwiek inny pomysł na współpracę lub ofertę? Czekamy na wiadomość od Ciebie! Wierzymy, że współpracując jesteśmy w stanie budować wartość dla naszych czytelników, dla Ciebie jak i dla nas.

 

Napisz do nas!