Zdecydowanie kopalnia wiedzy. Jestem pod wrażeniem całościowego podejścia.
- MrTesla

Opinie zebrane podczas webinaru pt. Czy czeka nas krach?, który odbył się 18 lutego 2016 roku. Nagranie spotkania można obejrzeć tutaj.

Wiedza o globalnej gospodarce i makro na najwyższym poziomie! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, będę starał się uczestniczyć w następnych webinarach organizowanych przez Investio.
- doctor.eu

Wiedza jest bardzo przydatna, zwłaszcza jeśli nie jest się obeznanym z tematyką makro. Jak dla mnie ważna jest atmosfera - bez zadęcia i wymądrzania się.
- piotr11_1

Jak zawsze pełen profesjonalizm:) Solidna porcja wiedzy, przekazana w bardzo fajny sposób. Chapeau bas!
- Carmmencita

Oceniam bardzo pozytywnie, wiedza fachowa i bardzo wartościowa. Super tandem :-) Z przyjemnością się słucha i ogląda, tak trzymać!!!
- Ryszard_55

Bardzo podoba mi się prowadzenie tego webinaru daje mi to inne spojrzenie na rynek, poznaje nowe narzędzia do obserwacji i dzięki temu mogę się uczyć. Dzięki!
- Krygu

Dla mnie bardzo wartościowy webinar. Wysoko oceniam poziom wiedzy i sposób jej przekazywania przez prowadzących. Tak trzymać!!!
- Jarek

Przygotowanie merytoryczne prowadzących było na wysokim poziomie, w pragmatyczny i przystępny dla każdego zainteresowanego sposób przedstawiają problemy.
- GrekoInvest

Wiedza ekonomiczna, światowa na bardzo dobrym poziomie. Zagadnienia prowadzone sa merytorycznie, fachowo i z humorem.
- Krecha77

Webinar oceniam pozytywnie, jestem pierwszy raz i bedę sie starał śledzić kolejne webinary!
- Adam

Wziąłem udział w bardzo ciekawym i wartościowym webinarze. Wiedza i kompetencje prowadzących podkreślają jego wartość. Bardzo podoba mi się mnogość wskaźników i porównanie wielu aspektów użytych do potwierdzenia opinii.
- jar.ku

Opinie po webinarze, 18.02.2016