Referencje

Zdecydowanie kopalnia wiedzy. Jestem pod wrażeniem całościowego podejścia.
- MrTesla

Opinie zebrane podczas webinaru pt. Czy czeka nas krach?, który odbył się 18 lutego 2016 roku. Nagranie spotkania można obejrzeć tutaj.

Wiedza o globalnej gospodarce i makro na najwyższym poziomie! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, będę starał się uczestniczyć w następnych webinarach organizowanych przez Investio.
- doctor.eu

Wiedza jest bardzo przydatna, zwłaszcza jeśli nie jest się obeznanym z tematyką makro. Jak dla mnie ważna jest atmosfera - bez zadęcia i wymądrzania się.
- piotr11_1

Jak zawsze pełen profesjonalizm:) Solidna porcja wiedzy, przekazana w bardzo fajny sposób. Chapeau bas!
- Carmmencita

Oceniam bardzo pozytywnie, wiedza fachowa i bardzo wartościowa. Super tandem :-) Z przyjemnością się słucha i ogląda, tak trzymać!!!
- Ryszard_55 (więcej…)

Opinie po webinarze, 18.02.2016

Warto powiedzieć, że Robert Richter oraz Szymon Nowak są osobami które uwielbiają się uczyć. Nauka ta zawsze służy doskonaleniu jakości pracy jaką wykonują. Kolejne sesje webinarowe prowadzone przez nich mają nowe zaskakujące treści merytoryczne. Wiedza jaką starają się przekazać jest niezmiernie wartościowa. Dzisiaj w internecie trudno znaleźć tak wartościowe informacje dotyczące rynku finansowego. W analizach przygotowanych przez Szymona i Roberta widać wiele godzin ciężkiej pracy, a efekty to rewelacyjna część merytoryczna, ale także forma prezentacji. Chłopaki naprawdę potrafią wnikliwie słuchać i na tej podstawie doskonalić swój warsztat.

Mam ogromny szacunek do niespotykanej jakości serwowanej przez Roberta i Szymona.
Chłopaki wielkie gratulacje za siłę i umiejętność odkrywania niezwykłej pasji.

Udało Wam się zarazić mnie tą pasją. Dziękuję.
Jeszcze raz gratulacje i oby tak dalej.

Leszek Giza, Inwestor

Webinar był znakomity. Od około pół roku interesuje się analizą makro, ale widzę,że trzeba na to poświęcić bardzo dużo czasu,którego nie mam. Z wielkim zainteresowaniem zawsze czekam na podsumowania i cenne uwagi Roberta i Szymona. Już dawno stwierdziłem,że do prawdziwego,poważnego inwestowania analiza fundamentalna jest niezbędna, ale rzadko kto te tematy porusza. Bardzo liczę na dalsze webinary poświęcone tej tematyce ,bo jest naprawdę ciekawa. Trzeba się tylko trochę obyć i na prawdę zrozumieć niektóre zależności. Niektórych to bardzo zraża, ale jak się chce to wszystko jest do zrozumienia, zwłaszcza jak tłumaczą tacy profesjonaliści jak Wy.
Podziwiam Was. Oby tak dalej.

Krzysztof Kruk, Inwestor

Szymon, Robert - świetna prezentacja, rewelacyjne wytłumaczenie QE. Bardzo podoba mi się wysoki poziom abstrakcji i obiektywne podejście do tematu w kontraście do klasycznej ignorancji a la Krzysztof Rybiński - "ho, ho, drukują, drukują, zabraknie papieru i będzie Zimbabwe, sprzedajcie wszystko i kupcie złoto". Niestety niektóre pytania z sali dowodzą, że taki klasyczny bełkot trzyma się mocno, nie mówiąc już o teoriach spiskowych...

Krzysztof Ozimek, TraderBlog.pl