O nas

MACRO-TUBE to z zamierzenia miejsce, w którym każdy inwestor znajdzie coś dla siebie. Naszym celem jest zapewnić Ci dostęp do odpowiednich narzędzi i nauczyć Cię z nich korzystać, abyś potrafił samodzielnie odnaleźć się w gospodarczej rzeczywistości.

Komentuj nasze wpisy, zalewaj nas pytaniami, bierz udział w webinarach, które prowadzimy, a przyspieszysz proces swojej nauki.

Wszystkie treści tworzymy z ogromną przyjemnością i udostępniamy je za darmo.
Najlepszą zapłatą będzie Twoja aktywność - zadawanie pytań, komentowanie wpisów lub polecanie nas znajomym.

I pamiętaj - w ekonomii nie ma głupich pytań. Każdy z nas kiedyś zaczynał i nie rozumiał podstawowych kwestii. Z ogromną przyjemnością rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania, po prostu daj nam znać!

Jeżeli kiedykolwiek chciałeś dogłębnie poznać system finansowy i stać się w pełni profesjonalnym inwestorem - dobrze trafiłeś. Witamy na Macro-Tube!

Szymon Nowak, Robert Richter


 

O macro-tube

111111

Tworzymy nasz serwis z myślą o inwestorach, którzy rozumieją skuteczność właściwie przeprowadzonej analizy makroekonomicznej. Zbudowaliśmy go również po to, by pokazać, że strategie łączące analizę techniczną oraz profesjonalną analizę makro pozwalają zarabiać niezależnie od rynkowego sentymentu.

Portal Macro-Tube podzielony został na 3 główne części. Największą wartością serwisu jest portfel inwestycyjny, prowadzony przez nas przy wykorzystaniu analizy makroekonomicznej. Pokazuje on w jaki sposób wiedzę zdobytą na naszym portalu przekuwać w zyski na rynku finansowym.

Druga z części, to skondensowany, gospodarczy opis najważniejszych krajów oraz banków centralnych. Wiedza o zaletach i wadach wybranych gospodarek, ich bieżącej kondycji, oraz znajomość polityki monetarnej danych banków centralnych to najmocniejszy oręż w walce z rynkiem.

Na bieżąco publikujemy również teksty, które opisują wydarzenia mające wpływ na notowania par walutowych, indeksów giełdowych czy obligacji. Każdy z nich pozwala odnaleźć się do obecnej rynkowej rzeczywistości i zwraca uwagę na najważniejsze aspekty inwestycyjne wybranych sytuacji.

Analitycy

 • Szymon Nowak

  Jestem pasjonatem uzależnionym od rynków finansowych. Badam długoterminowe trendy, szukam zmian w nastawieniu inwestorów i staram się stawiać odpowiednie...

  Więcej
 • Robert Richter

  Wiele razy w przeszłości zmieniałem swoje zainteresowania, gdy jednak zacząłem inwestować, a później poznałem analizę makroekonomiczną, odkryłem swoje...

  Więcej
 • Investio

  Czym jest Investio? Investio, to w trzech słowach, świat przyjazny inwestycjom. Działalność portalu opiera się na kompleksowym podejściu...

  Więcej

Co zapewniamy?

W każdy z naszych raportów angażujemy się w 110%, ponieważ ich przygotowanie pozwala również i nam przeanalizować nowe zależności. Nasze analizy są cenione w polskim środowisku inwestycyjnym, a my gwarantujemy, że jakość każdego z nich jest na najwyższym poziomie.

Każdy z nas chętnie podzieli się swoją wiedzą nie tylko poprzez nasz serwis, ale i w prywatnej korespondencji. Jeżeli nurtuje Cię dany temat, napisz do nas, a z pewnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Odpowiadamy na wszystkie maile, a dyskutujemy tak długo, aż poczujesz, że wiesz już wszystko.

Jesteśmy zdeterminowani do tego, aby przekładać wiedzę na realne pieniądze. Tam gdzie inni kapitulują, my dopiero zaczynamy. Szukamy okazji, analizujemy, tworzymy scenariusze i w dogodnym momencie staramy się dołączyć do rynku. Nie zawsze będzie zielono, ale naszym celem jest w długim okresie osiągać pozytywne stopy zwrotu.

Swoją wiedzę poszerzysz nie tylko na łamach naszego serwisu, ale i podczas płatnych i bezpłatnych szkoleń, z których uczestnicy zawsze wychodzą zadowoleni. Dowodem niech będzie fakt, że dotąd nie otrzymaliśmy żadnej reklamacji, choć podczas każdego szkolenia gwarantujemy bezwarunkowy zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia.