WEBINARIUM Carry Trade

W czwartek 16 lipca w Investio przeprowadzone zostało webinarium na temat Carry trade. Spotkanie dotyczyło inwestowania z uwzględnieniem globalnej polityki monetarnej oraz ruchów walut, jakie wywoływane są przez decyzje banków centralnych.

Podczas przesłuchiwania nagrania dowiesz się na czym polega i z czego wynika zjawisko Carry trade, czy trendy na walutach da się przewidzieć, czy fundamenty działają również w krótkim terminie i jak wykorzystać zdobytą wiedzę w codziennym handlu.

logo_investio_flat_white

Tak jak w przypadku każdego instrumentu finansowego, ruchy kursów walut nie wynikają jedynie z techniki. Za każdym silnym trendem stoją równie silne fundamenty, które wbrew pozorom nie są trudne do określenia. Łączą się one pod jednym pojęciem - Carry Trade.


Obejrzyj webinarium!


Obrazek wyróżniający: Trey Ratcliff

Treści przedstawione w niniejszym serwisie zostały przygotowane z należytą starannością i w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Mają one charakter informacyjny i nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Ich autorzy i serwis macro-tube.com nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe.